Okolice domku
 
 
 
Domek znajduje się w najpiękniejszej części Karkonoszy-Przesiece w Dolinie Czerwienia. Z tarasu domku widać pasmo gór Karkonosze. Miejsce jest ciche i spokojne dla ludzi lubiących  relaks. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.
Domek położony jest w takim miejscu, że stanowi doskonałą bazę wypadową do wszystkich atrakcyjnych  miejsc. Karkonoszy. (Schronisko Samotnia, Strzecha Akademicka, Borowice, Kotły Śnieżne).

Z górnej części działki widać Górę Śnieżkę. Obok domku jest zielony szlak do Zamku Chojnik (około 1 godziny spacerem). W Przesiece jest wodospad Podgórnej, Ogród Japoński SURIWIA. Przepiękne kaskady rzeki Czerwień i Podgórnej zapraszają na relaks. Obok domku zimą przebiega trasa na narty biegowe.

Odległości:
  • do Karpacza jest 10 km,
  • do Szklarskiej Poręby jest 15 km,
  • do Jakuszyc na narty biegowe 30 km.
  • do Jeleniej Góry 6 km.
Można też skorzystać z basenów Term Cieplickich (około 6 km). Z Przesieki jest szlak do Schroniska Odrodzenia. Po wędrówkach wieczorem można miło spędzić czas pod zadaszonym miejscem na grill lub ognisko. Rano gości budzi gości przepiękny śpiew ptaków i szum rzeki. A wieczorem koncert świerszczy i rechotanie żab.
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej
informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.