Lokalizacja domku
 
 
 
W samym sercu Karkonoszy w Dolinie Rzeki Czerwień istnieje malownicza miejscowość o nazwie Przesieka, a w niej wyjątkowe, magiczne miejsce otulone pasmem gór, szumem drzew, zapachem lasu - GRZYWACZÓWKA.

15 min. do Szklarskiej Poręby, 15 min. do Karpacza, 15 min. do Jeleniej Góry, wokół przyroda i cuda natury.

Może tam znaleźć nocleg każdy kto kocha wolność i ciszę. Znajdują się tam 22 miejsca noclegowe. Teren jest ogrodzony, posiada miejsce do grillowania i parking. Teren ośrodka położony jest z dala od ruchliwej ulicy. Po górskich wędrówkach można usiąść na tarasach i podziwiać cudowny widok na Pasmo Karkonoszy.

100 metrów od ośrodka znajduje się punkt startu trasy do narciarstwa biegowego. Ośrodek leży przy zielonym i żółtym szlaku turystycznym. Taka lokalizacja ułatwia organizowanie wycieczek do wielu znanych punktów w Karkonoszach. Przesieka to wyżej położona wieś Pogórza Karkonoszy, przez którą przepływają potoki Czerwień i Podgórna z Wodospadem Podgórnej (547 m.n.p.m.)

Dodatkową atrakcją jest bliskość wielu znanych punktów turystycznych Karkonoszy, takich jak Zamek Chojnik. Przełęcz Karkonoska, Świątynia Wang w Karpaczu, pałac Schaffgotschów w Cieplicach, odrestaurowana starówka Jeleniej Góry, sztolnie w Kowarach, zamek Czocha, zamek w Bolkowie, kościół w Krzeszowie, liczne odrestaurowane pałace i wiele innych.Niebieski szlak do Czech i schroniska Odrodzenie .W Jagniątkowie znajduje się Muzeum Miejskie Dom Gerharta Hauptmanna.

Ośrodek jest doskonałą baza na górskie kolarstwo rowerowe. Od lat w rejonie Przesieki odbywają się górskie treningi szosowych grup rowerowych. Kolarstwo górskiego dostępne dla rowerzystów stały się, oprócz szos, leśne ścieżki i szlaki turystyczne.

Zapraszamy na wypoczynek
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies)
w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej
informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.